Whatsapp Hattı: 0 553 347 14 24

2170 Siyah Poli (Barmea)

649,00 TL

Barmea Erkek Yürüyüş Ayakkabısı

Stok Kodu 2170SİYAH4044
Barkod 2170SYH
Stok Durumu Son 2 Ürün
Ürün Açıklaması

SİPARİŞ VERİLMEDEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Ürünlerimiz tam kalıptır. Daha önce deri ürün kullandınız ise aynı numaradan sipariş verebilirsiniz. DİKKAT! Daha önce kullandığınız ürünlerden daha rahattır.

 

MALZEME:

- Birinci Sınıf Sığır Derisi - Ortopedik Tabanlık - Topuk Dikeni Slika Jel - Poli Hafif Taban (610 Gr.) Ortalama

 

ÜRÜN HAKKINDA:

2014 yılından 2016 yılına kadar Ar-Ge süreci olan ve Türkiye'de ilk üreten firma özelliğine sahibiz. Modellerimizin Endüstriyel Tasarım Patenti firmamıza aittir. Tek üreticisi Barbaros Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti (Barmea Ayakkabı) 'dır. Ürünümüzün en büyük özelliği topuk dikeni rahatsızlığını büyük oranda gidermesidir. ( Yüzlerce müşteri yorumu ile teyit edilmiştir. ) Toplamda 1 çift ağırlık ortalama 610 Gr.'dır. Ayak ve bel ağrısı rahatsızlığı olan müşterilerimizden tam not alan ürünümüz, tamamen konfor ve insan sağlığı dikkate alınarak üretilmiştir. Kullandığımız YENİ POLİ TABAN firmamız tarafından 2021 yılında Ar-Ge si tamamlanmış ve 2022 yılında üretime girmiştir. 4Xonfor markamız ile 4 mevsim kullanıma uygun olduğunu tastikliyor ve sağlıklı adımlar diliyoruz. 

 

KULLANIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Ürünlerimiz hakiki deridir. Güneşten ve nemli ortamlardan uzak muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aşırı su ile temasından kaçınınız.