Whatsapp : 90 553 347 14 24

BB02 Lacivert Hakiki Deri Unisex Bebek Patik İlk Adım Ev Ayakkabısı

254,15 TL
Stok Kodu BB02LACİVERT2
Barkod BB02LCV1521
Marka Barmea Bebe
Ürün Açıklaması

SİPARİŞ VERİLMEDEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Ürünlerimiz ölçülü olarak üretilmektedir. Miniklerin ayağını bir kâğıda koyuyoruz. Ardından topuk uç noktası ve baş parmağın uç noktasını işaretleyelim. İşaretli noktalar arasını net bir şekilde ölçelim. Ardından 0 553 347 14 24 numaralı whatsapp hattımızı ölçümüzü bildirelim. Satış personelimiz ölçünüze göre doğru numaranızı belirleyecektir. Ölçü tespiti yapılmadan verilen siparişlerin ölçüsü/numarası olmadığı taktirde değişim kargo ücretlerini müşterilerimiz karşılamaktadır.

 

MALZEME:

- Organik Sığır Derisi - Anti Bakteriyel Ortopedik Latex Tabanlık - Dokuma Bağ - Mumlu İp

 

ÜRÜN HAKKINDA:

Barmea Bebe ilk adım ev patikleri Türkiye’de, hiçbir kimyasal kullanılmadan üretilen ilk bebek patiği ev ayakkabısı olma özelliğini barındırmakta. Patiklerimizin tamamı özenle ve titizlikle makine vs. kullanılmadan el ile dikilerek bir araya getirilmiştir. Astarsız özel tasarım sayesinde minik ayaklar, özgürce doğal adım hissiyatını kaybetmeden büyüyebilirler. Doğal deri, nefes alma özelliği ile ayaktaki terlemeyi engeller. Bu sayede yazın serin kışın sıcak tutma özelliği ile dört mevsim kullanabilmektedir. Yumuşak ve doğal deri zamanla ayakla %100 uyum sağlayacaktır.

 

KULLANIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR:

Ürünlerimiz hakiki deridir. Kesinlikle su ile temas etmemesi, güneşten ve nemli ortamlardan uzak muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Yorumlar
Yorum Yap