Whatsapp Hattı: 0 553 347 14 24

Değişim İşlemleri

Siparişimi nasıl değiştirebilirim?
Değişim işlemini gerçekleştirebilmek için, "Barbaros Ayakkabı Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ” BARMEA AYAKKABI isimli Fevzi Çakmak Mah. Zirve Cad. No:9A Karatay/Konya adresine istediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Değişim tamamlandıktan sonra ücretsiz bir şekilde tarafınıza YURTİÇİ KARGO ile kısa sürede gönderim yapılacaktır.

 

İade yerine ürünlerde beden/numara değişimi yapabilir miyim?
Siparişiniz kargoya verildikten 14 gün sonra, istediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise değişim yapabilirsiniz. Stoklarda mevcut olmayan ürünlerde değişim yerine iade işlemi yapılır.

 

Hangi ürünleri değişim yapabilirim?
Değişim yapmak istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış (deneme amaçlı kullanımlar hariçtir.); barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.
Değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

 

Kaç gün içinde ürünlerim de değişim yapabilirim?
14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

 

Değişim için hangi adrese göndereceğim?
Adresimiz: Fevzi Çakmak Mah. Zirve Cad. No:9A  Karatay/KONYA

 

Ürünlerimin değişimde kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
ÖNEMLİ: Ürünün değişim sebebi firmamızdan kaynaklanması durumunda (yanlış numara, renk, model vb.) kargo ücretlerini firmamız karşılamaktadır. Özellikle bebek ürünlerinde numara tespitini ölçü olarak gerçekleştirdiğimiz için, müşterilerimiz sipariş öncesi numara tespiti için bizlere başvurması gerekmektedir. Numara tespiti yapılmamış siparişlerin değişim işlemi kargo ücretleri müşterilerimiz tarafından karşılanması gerekmektedir.(Kargo Firmasını Siz Tercih Edebilirsiniz) Tarafımızdan yapılan numara tespiti yanlış olması durumunda kargo ücretini firmamız karşılamaktadır.

 

 

Ürün değişimi ne kadar sürede yapılır?
Değişim yaptığınız ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. Değişim süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. 

 

Tamamlanan değişim işlemlerimi site üzerinden nasıl takip edebilirim?
barmeaayakkabi.com’da değişimlerinizi “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.

 

Sipariş etmiş olduğum ürünlerde değişim yapabiliyor muyuz?
barmeaayakkabi.com yapılan alışverişlerde değişim yapabilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürünün bedeni bulunmaması durumunda değişim yerine iade yapılarak istediğiniz ürünü tekrar sipariş verebilirsiniz.