Whatsapp : 90 553 347 14 24

Hakkımızda

 

Merhaba

 
Barbaros Ayakkabı ilk olarak 1989 yılında mütevazi bir atölyede üretimine başladı. O günden bu güne istikrarlı bir şekilde ilerleyerek, kendini geliştirerek kaliteyi dünden bugünlere taşıdı. Pabuç sarayında 16 m2 lik bir atölyede büyük umutlarla kurulan bu işletme bugün Aykent Ayakkabıcılar sitesinde 1600 m2 lik kapalı alanıyla ayda 8000 çift üretim kapasitesiyle hizmet vermektedir. Barbaros Ayakkabı BARMEA AYAKKABI, BARMEA WOMEN ve BARMEA BEBE markalarıyla kalitenin bir diğer adı olmaktadır.
 
Sektörde
 
Yıllardır kendinden söz ettiren Barbaros Ayakkabı San.Tic.Ltd.Şti. (Barmea Ayakkabı) Konya’dan dünya’ya büyük adımlar atmaktadır. Barbaros Ayakkabı kalitesini Anadolu’nun en ücra köşelerine ulaştırmakla kalmamış, bu kaliteyi uluslar arası pazara da taşımıştır.
 
Prensibimiz
 
En büyük prensibi kaliteli sağlıklı adımlar olan firmamız, kaliteyi şıklıkla harmanlayıp beğeninize sunmuştur. Ayakkabı modellerindeki ustalığını da sizden aldığı ilhamla başarmıştır. Aklınızla, bilginizle, aşkınızla, deneyimlerinizle, hayallerinizle gidecek bir yolunuz varsa Barbaros Ayakkabı bu yolda sizinle yürümeye her daim hazırdır.
 
Hedeflerimiz
 
Firma olarak hedeflerimiz iç Pazar payında liderliğini koruyarak, özelikle komşu ülkeler de satış hacmini artırmak. En uygun ve rekabetçi fiyatlarla tanınan ticari bir moda markası olarak, kaliteden ödün vermeden talebe dayalı bol ürün çeşit yelpazesiyle daha çok tüketiciye ulaşmak ve daha yakın olmaktır.
 
Barmea Bebe
 
10 Haziran 2019 tarihinde firmamızın dönüm noktası diyebileceğimiz adımlar attık. Barmea Bebe markamız ile Türkiye'de bir ilk olan hiç bir kimyasal kullanmadan bebek ayakkabısı üretmeyi başardık. Ürünümüzün Endüstriyel Tasarım Patenti ve Kazlıçeşme Laboratuvarı onaylı kimyasal içermediğine dair raporlarımızı aldık. Tamamı el emeği ile üretilen ürünlerimizin amacı; miniklerimize sağlıklı, doğru ilk adım attırmayı sağlamaktır. Bu girişimimiz halkımızın yoğun ilgisi ile karşılaşmış ve olumlu sonuçlar, güzel yorumlar almaya devam etmektedir.
 
E-Ticaret
 
Bebek ayakkabısı ile bir ivme yakalayan firmamız, 2019 Ekim ayında kendi E-Ticaret sitesini kurarak internetten tüm Türkiye'ye satış imkanı sağlamıştır. Ürünlerimiz Fabrikadan Halka direk ulaştığı için ürün fiyatlarımız özenle hazırlanmıştır. Alacağınız tüm ürünlerin tamamının malzemesi deri, amacı ayak sağlığını korumaktır.
 
Şimdi ana sayfamıza dönerek gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
 

ANA SAYFA