Whatsapp Hattı: 0 553 347 14 24

İade İşlemleri

Siparişimi nasıl iade edebilirim?
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, ödemeniz Kredi Kartı ile ise ürünün içerisine iade olduğunu belirten bir not, İsim Soyisim ve faturasını koyarak, Havale/EFT olarak ise ürünün içerisine iade olduğunu belirten bir not, İsim Soyisim, Banka İban bilgisi ve faturasını koyarak  "Barbaros Ayakkabı Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ” BARMEA AYAKKABI isimli Fevzi Çakmak Mah. Zirve Cad. No:9A Karatay/Konya adresine dilediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen iade kargolar depo personeli tarafında teslim alınmayacak ve tarafınıza kargo geri gelecektir.

 

İade yerine ürünlerde beden/numara değişimi yapabilir miyim?
Siparişiniz kargoya verildikten 14 gün sonra, istediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise değişim yapabilirsiniz. Stoklarda mevcut olmayan ürünlerde değişim yerine iade işlemi yapılır.

 

Hangi ürünleri iade edebilirim?
İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.

 

Kaç gün içinde ürünlerimi iade edebilirim?
"Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 14 gündür.

 

İademi hangi adrese göndereceğim?
İade adresimiz: Fevzi Çakmak Mah. Zirve Cad. No:9A Karatay/Konya

 

Ürünlerimi iade ederken kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Ürün iade kargoları dilediğiniz kargo firması ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. Kargo ücreti ödenmeyen iade kargolar depo personeli tarafında teslim alınmayacak ve tarafınıza kargo geri gelecektir.

 

Ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır?
İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştıktan sonra 48 saat içinde başlatılır ve 1 hafta içerisinde sonuçlandırılır. İade süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler kayıtlı olan telefon numaranıza SMS, e-posta adresinize e-posta gönderilerek yapılır. İade tutarınız Kredi Kartı ile ise kartınıza geri ödeme Havale/EFT ile ise aynı şekilde Havele/EFT olarak tarafınıza gönderilmektedir.

 

Tamamlanan iade işlemlerimi site üzerinden nasıl takip edebilirim?
barmeaayakkabi.com’da iadelerinizi “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.